روزنه های ورود جن

۱-پذیرش و تسلیم

یکی از بدیهی ترین مسائلی که باعث تسلط شیاطین بر انسان می شود، پذیرش سلطه این موجودات بر خویشتن است. البته این مساله در آیات متعددی نیز بدان اشاره شده است. از جمله:

إِنَّمَا سُلْطَانُهُ عَلَى الَّذِینَ یَتَوَلَّوْنَهُ وَالَّذِینَ هُم بِهِ مُشْرِکُونَ (نحل/۱۰۰)

تسلّط (شیطان) فقط بر کسانی است که او را سرپرست و دوست خود گرفته اند و بر کسانی است که [به وسیله اغواگری او] برای خدا شریک قرار داده اند.

إِنَّ عِبَادِی لَیْسَ لَکَ عَلَیْهِمْ سُلْطَانٌ إِلاَّ مَنِ اتَّبَعَکَ مِنَ الْغَاوِینَ (حجر/۴۲)

قطعاً تو را بر بندگانم تسلّطی نیست، مگر بر گمراهانی که از تو پیروی می کنند.

با توجه به این اصل کلی می توان نفوذ و سلطه شیاطین بر کسانی را که به عضویت فرقه های انحرافی، همچون فرق صوفیه، عرفان حلقه، اکنکار و … در می آیند، بهتر درک کرد.

جالب است بدانید که اولین گام برای ورود به فرقه انحرافی عرفان حلقه، اتصال به شبکه شعور کیهانی است و مَسترها (اساتید) این فرقه به فرد می گویند، که برای ایجاد این اتصال بایستی فرد، تسلیم محض این شبکه باشد. هنگامی که آموزه های این فرقه را با یک نگاه سیستمی بررسی نمائید، متوجه تطابق شبکه شعور کیهانی و حاکمیت ابلیس به عنوان ملک عالم تضاد خواهید شد.

همچنین با توجه به این مساله، آسیب خوردن افرادی را که از سر کنجکاوی و یا برای رفع مشکلات خود به جنیان و جن­گیران متوسل می شوند را نیز می توان بهتر درک نمود. جالب است که بسیاری از این افراد شیطان صفت که با جنیان در رابطه هستند، همواره به این مساله تاکید دارند که بایستی فرد اجازه بدهد و بخواهد که بتوانند مشکل او را حل نمایند. به بیان دیگر بایستی فرد سلطه و نفوذ شیاطین و جنیان در زندگی خود را بپذیرد.

دکمه بازگشت به بالا